יום ב', ז’ בסיון תשע”ה
דף הבית בלוג המנהלת הנהגת תלמידים הנהגת הורים מוזיאון "תמונות חיים" יצירת קשר
 
קרא עוד...
ילדים והורים יקרים,השנה החולפת פורשת כנפיים, ואני מתקשה להאמין , שרק "אתמול" עמדתיבטקס פתיחת שנת הלימודים לברך אתכם. לכן רגע קט לפני יציאתכם לחופשהגדול רוצה אני להשהות את הרגע ולחוות ביעף את השנה החולפת.השנה החלה בסימן של התחלות חדשות: ראשונים חביבים החלו תלמידי א'הנרגשים, שצעדו את צעדיהם הראשונים בביה"ס. תלמידי א' הבוגרים, השנההחולפת היוותה עבורכם שנה של היכרות, למידה וחוויה גדולה, כשלצידכםצועדים, הצוות החינוכי, חונכי שכבת ה' וההורים.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כל הזכויות שמורות למבצעי ומפיצי השירים. בית ספר נווה נאמן משתמש בשירים אלו לשימוש פרטי ואישי בלבד.
קרא עוד...
שירי תשרי   |  שירי חשוון   |  שירי כסלו   |  שירי טבת   |  שירי שבט   |  שירי אייר
קרא עוד...
אמנויות - אומנות פלסטית   |  אמנויות - מחול   |  אמנויות - מוסיקה   |  אמנויות - תיאטרון
קרא עוד...
קרא עוד...
בחירת התלמידים לשנת 2014 - התמונות שריגשו, נגעו, השפיעו
קרא עוד...
תלמידי שכבת ו' במכירת עוגות, פירות ומיצים לגיוס כספים לאירועי סוף השנה
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קליפ בנושא בריונות שהופק על ידי ילדי כיתה ו' ו-ז' בבית הספר הדמוקרטי בהוד השרון. הקליפ מעביר מסר עבור כל תלמידי ואזרחי מדינת ישראל - בריונות! זה חייב להיפסק!
קרא עוד...
די לאלימות ברשת! כולנו יחד יכולים לעצור את הבריונות ברשת. חותמים יחד על אמנה לגלישה בטוחה ומאמצים כללי התנהגות נכונים באינטרנט בסמרטפון וברשתות החברתיותב-11 בפברואר חל יום האינטרנט הבטוח. הצטרפו וחתמו גם אתם על אמנה לגלישה בטוחה ברשת. אנו מזמינים אתכם לדבר עם הילדים על גלישה נבונה ובטוחה ברשת – לבדוק יחד את הגדרות הפרטיות, ללמוד כיצד ניתן להימנע ולהיזהר מסכנות, ואיך מתמודדים עם האלימות והבריונות ברשתות החברתיות. מצורף קובץ אמנה לגלישה בטוחה. הדפיסו אותו, קראו אותו יחד – הורים וילדים, וחתמו עליו.
קרא עוד...
גולשים בטוח - מדריך לשימוש נבון ובטוח במרחב הווירטואליהאינטרנט והרשתות החברתיות מהווים חלק בלתי נפרד מהחיים בעידן המודרני. לצד היתרונות הרבים ברשת קיימות לא מעט סכנות. עלינו להכיר את האיומים והסכנות באינטרנט וברשתות החברתיות בכדי לדעת כיצד לגלוש בצורה נבונה ובטוחה ברשת וכיצד להגן על עצמנו ועל ילדנו. לצורך זה פיתחנו ביחידת מידע וידע באגף אסטרטגיה, מדריך לגלישה בטוחה.מדריך זה נועד לתת להורים כלים וידע אודות הסכנות הטמונות בגלישה ברשת האינטרנט וכיצד להדריך את הילדים ולהיות מעורבים במה שקורה איתם. מטרתו לספק מידע ולעודד שיח אודות הסכנות ברשת והתנהגות נכונה באינטרנט וברשתות החברתיות בעידן של טלפונים ניידים 'חכמים' (סמארטפונים)
קרא עוד...
השימוש באינטרנט הפך לחלק ממהלך החיים היום יומי שלנו, אם זה לצרכי לימודים, בידור או עבודה. לדאבוננו, בצד עושר המידע והרחבת האופקים מביא איתו האינטרנט סכנות אפשריות למשתמש, החל מבעיות אבטחת מידע כגון חדירת וירוסים או תוכנות ריגול, דרך דואר זבל, חדירה לפרטיות, חשיפה לתכנים לא ראויים, התמכרות ועוד. . . בפינה זו מוצג קישור לחומרים ומגוונים הפעלות בנושא אינטרנט בטוח
קרא עוד...
תכנית חדשה שיזמה קרן אבי חי מתוך כוונה לקדם מצוינות בלימודי יהדות, ציונות ואזרחות במערכת החינוך הממלכתית. מטרת הפרויקט היא לפתח קורפוס של בתי-ספר ממלכתיים לדוגמה אשר יקבלו על עצמם ליישם תרבות של סטנדרטים וערכים חינוכיים ברמה גבוהה בתחומים הקשורים ליעדים שהציבה הקרן לעצמה. בתי-הספר המועמדים לתכנית "מארג" נבחרו בתהליך סינון קפדני ובתוך שנתיים וחצי הם אמורים להגיע לרמות המצוינות שקבע הפרויקט.
קרא עוד...
מסע בעקבות מנהגי השבת דרך פעילויות, סיפורים וסרטונים המעוררים דיונים.
קרא עוד...
מתוך תרגום ל"אהבה הגדולה מכל" ויטני יוסטון אני מאמין שהילדים הם העתיד שלנו למדו אותם היטב ותנו להם להוביל את הדרך, הראו להם את כל היופי שיש בתוכם תנו להם תחושת גאווה לעשות את דרכם קלה יותר בואו ניתן לצחוקם של הילדים להזכיר לנו כיצד היינו אנו ....
קרא עוד...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
בפורום זה נוכל לדון בנושאים השונים, לשתף קבצים ורעיונות.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
קרא עוד...
לפניכם אוסף קישורים בנושאים שונים ומגוונים הנלמדים בבית ספרינו אשר נאספו ורווכזו ע"י צוות המורות.
קרא עוד...
בלוג המנהלת
פינה לכל כיתה
אירועי החודש
בשביל השירים
פותחים את היום
אמנויות
מוזיאון "תמונות חיים"
תמונות מחיי בית הספר
ספריית הנפלאות שלנו
גלישה בטוחה
מארג
מפתח הלב
חינוך אישי
הנהגת תלמידים
הנהגת הורים
עיתון דיגיטלי
למידה מרחוק
למידה בשעת חירום
קייטנת קיץ
מקצועות הלימוד
הבוגרים שלנו
חיפוש באתר